logo

Włoskie Meble

Sypialnia

Home page Strona główna >> Sypialnia
Garderoba w sypialni – funkcjonalne rozwiązanie

Garderoba w sypialni – funkcjonalne rozwiązanie

Połączenie garderoby z sypialnią to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. Jak to zrobić? Wystarczy w sypialni ustawić pojemną szafę, komodę i duże lustro – te meble umożliwią przechowywanie ubrań i akcesoriów.

Lóżko - serce każdej sypialni

Lóżko - serce każdej sypialni

Łóżko to podstawowy mebel w sypialni. I chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że mebel ten musi być przede wszystkim wygodny – tylko wtedy będziemy mogli na nim swobodnie wypoczywać. Wybór wygodnego ł

1 2

Sypialnia

Włoskie meble do sypialni

Włoska sypialnia to pomieszczenie wygodne, pełne miękkich materiałów, oryginalnych połączeń oraz praktycznych mebli. Nie będzie chyba zaskoczeniem fakt, że kluczowym meblem będzie tutaj łóżko. Jego ramy obite skórą lub artystycznie wyprofilowane nadadzą wnętrzu efektownego stylu. Do komfortowego łóżka warto dopasować pojemną szafę, która zazwyczaj zastępuje garderobę. Wiele włoskich projektantów sugeruje również umieszczenie w sypialni toaletki lub ławki. Te być może dla niektórych starodawne meble odzyskują swoją popularność. Nie tylko pełnią praktyczne funkcje, ale również podnoszą standard pomieszczenia. Sypialnia w stylu włoskim zapewnia przede wszystkim dobre samopoczucie o poranku, jak i podczas odpoczynku po całym dniu. Jej wnętrze jest rozplanowane tak, by była przyjemna wizualnie. Dobór do niej mebli i dodatków zależy więc całkowicie od naszego gustu i preferencji. Może być ona bardzo nowoczesna, z podświetlanymi elementami, jak również klasyczna wypełniona ekskluzywnymi meblami.